Sayın Yargıtay Üyeleri,

15 Temmuz 2016’da Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Hükümetine karşı yapılan darbe teşebbüsü, 3 Temmuz 2011’de, aynı örgütün, aynı polisleri, aynı savcıları ve aynı hakimleri tarafından, uyduruk bir şike iddiasıyla Fenerbahçe Spor Kulübü’ne de yapılmıştır.

Türk Adaleti, mel’un bir terör örgütünün temsilcileri vasıtasıyla yapılan bu girişimi tespit ederek yeniden yargılama yoluna gitmiş; Fenerbahçe Spor Kulübü ve yöneticilerini bu “şike” iftirasından aklamıştır.

Bugün kaçak olduğu için Yüce Türk Adaleti tarafından aranmakta, tutuklu olarak yargılanmakta ya da hüküm giymiş olan polis, savcı veya hakimlerin bağlı oldukları örgüt bellidir; hepsinin Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ve Devletine karşı yapmak istedikleri “darbe teşebbüsü”de ortadadır; aynı kişilerin 2011’de gerçekleştirdikleri kumpas da net olarak tespit edilmiştir.

Ancak ilk derece mahkemesi tarafından tespit edilen bu kumpas 3 yıla yakın bir süredir Yargıtay’da temyiz incelemesinden geçmeyi beklemekte ve dava dosyası hala sonuçlandırılmamaktadır.

Değerli Yüksek Mahkeme Üyeleri,

Biz FENERBAHÇE’liler, hukukun en temel ilkesi olan “Gecikmiş Adalet, Adalet Değildir” prensibi çerçevesinde, suçsuzluğumuzu ve Fenerbahçe Spor Kulübü ile yöneticilerine kurulan kumpası tespit eden ilk derece mahkemesi kararının temyiz incelemesinin bir an evvel tamamlanmasını ve böylece tarafınızca da onaylanarak ilanını arz ediyoruz.

25 Milyonu aşkın Fenerbahçe taraftarı, YARGITAY NEYİ BEKLİYOR? sorusunu her gün sormakta, kararın açıklanmasının geciktiği her gün, terör örgütü tarafından yaratılmış olan mağduriyetimizi kat be kat artırmaktadır.

Temyiz incelemelerinizin bir an evvel sonuçlandırılmasını ve Fenerbahçe Spor Kulübü ve yöneticilerine kurulan “Şike Kumpası”nın ülkemizin en Yüksek Yargı mercii tarafından da açıklanmasını rica ediyoruz.

 Saygılarımızla

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!