Haberler:

FOTOSPOR TEKZİP

Duyuru : FOTOSPOR TEKZİP
Duyuru Tarihi : 10/05/2018

FOTOSPOR TEKZİP

Sayın: Şevket Arslan

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Fotospor

Mecidiyeköy Mah. Atakan Sokak No: 14 Kat 4
Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul

Gazetenizin 10 Mayıs 2018 tarihli internet ortamındaki Fotospor kaynaklı olan haberinizde ‘’Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın Siyah Çoraplılar projesine ali Koç’tan karşı hamle’’ başlıklı ve ‘’Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçeli İş Adamları Derneği’nde sürpriz bir tepkiyle karşılandı.’’ ''Galatasaray, Aziz bey zamanında 10’uncu şampiyonluğa gidiyor… 20 yılda 10 Galatasaray şampiyonluğu yetmedi mi?” diye çıkıştığı iddia edildi.’’ ‘’ Diğer üyeler arkadaşlarını sakinleştirirken Mosturoğlu çıkışı duymamazlıktan geldiği belirtiliyor.’’ Haberi yayımlanmıştır. Bu haber içerikleri gerçekdışı haberdir. Bu minvalde, kamuoyunu doğru bilgilendirmesini sağlamak üzere aşağıdaki açıklamanın yapılmasına hâsıl olunmuştur.

Sayın Şekip Mosturoğlu’nun ziyareti sırasında FBİAD Yönetim Kurulu ile yemek yenilmiş, karşılıklı sohbet esnasında fikir teatisinde bulunulmuştur. Sayın Mosturoğlu haberde yazıldığı gibi her hangi bir tepkiyle karşılaşmamış, Galatasaray şampiyonluklarıyla ilgili her hangi bir konu geçmemiştir. Tam aksine samimi ve çok faydalı konular görüşülmüştür.

Sonuç olarak, Fotospor Gazetesinin kamuoyuna yanlış lanse edilen konuların yukarıdaki açıklamalar çerçevesinde düzenlenmesini, ayrıca bu açıklamanın 5817 sayılı Basın kanununun 14. Maddesine istinaden aynı sayfada yayımlanmasını kanuni haklarımız saklı kalması suretiyle rica ederiz.

FBİAD Yönetim Kurulu Başkanı

Güven GÜLEŞCE

Sosyal Medyada Paylaşın :