Haberler:

14

Damien Comolli Fenerbahçe'de

Fenerbahçe'de sportif direktörlük görevi için anlaşılan Damien Comolli için Ülker Fenerbahçe Spor Kompleksi 1907 tribününde imza töreni düzenlendi.

İmza töreni başlamadan önce Fenerbahçe Başkanı Sayın; Ali Koç ve Başkan yardımcısı Semih Özsoy bazı açıklamalarda bulundu.Ali Koç Kulubün mali durumu hakkında açıklamalar yaparken; Semih Özsoy ise Forma satışlarının  bir haftada 30 bin rakamına ulaştığını ve bunun rekor olduğunu belirterek, forma satışlarında destek olan Fenerbahçeli iş adamlarına teşekkür etti.

Damien Comolli ise Fenerbahçe'ye geldiği için mutlu olduğunu,Fenerbahçe'nin kültürü ve geçmişi olan çok büyük bir kulüp olduğunu belirtti.Altyapı ve scout çalışmaları hakkında açıklamalar yapan Comolli; teknik direktörün kim olacağı sorusuna ise yabancı hocalar ile görüşüyoruz, yerli bir teknik direktörle çalışmak istersek, ilk tercihimiz mevcut hoca Aykut Kocaman'dır dedi.

Basın mensuplarının Fernandao'nun transferi ile ilgili sorularına cevap veren Ali Koç;  Fernandao'nun 3 milyon dolara transferinin gerçekleştiğini söyledi.Soru cevap kısmı bittikten sonra tören fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

 

 

 

 

 

Gönderiyi Paylaş
Kategoriler