Haberler:

19

FBİAD TANIŞMA TOPLANTISI

FBİAD tanışma organizasyonu, yönetim kurulumuz ve Türkiye'nin bir çok şehrinden gelen üyelerimizin katılımı ile özel bir gecede gerçekleşti.
Yoğun katılımın olduğu organizasyonda tam bir aile ortamı yaşanırken yemek öncesi FBİAD üyelerinin katılımı ile bir de sunumun yer aldığı toplantı gerçekleşti. Bu toplantıda kısa bir açılış konuşması yapan FBİAD Başkanı  Güven Güleşçe, FBİAD'ın geldiği nokta vizyonu projeler hedeflerden bahsetti. Konuşmasında; 'FBİAD olarak Fenerbahçe'nin geleceği ile ilgileniyoruz. 20-30 yıl sonra Fenerbahçe'nin nerede olacağı bizim için çok önemli. Bu doğrultuda projeler geliştiriyoruz ve geliştirmeye devam edeceğiz.' diye konuştu.
Toplantıda Başkan Yardımcısı Mehmet Ümit Çelik,  yeni web sitesi tasarımını üyeler ile paylaştı. Çelik, sunumunda 'Çok özel bir altyapı ile hazırladığımız yeni portalda, bilet paylaşımı, canlı maç anlatımı, CRM gibi bir çok modül bulunurken, Google, sosyal medya ve mobil uyumluluğunda yeni bir çığır açtık.' İfadelerini kullandı.
Sunum FBİAD üyeleri tarafından büyük beğeni topladı ve övgü aldı.
FBİAD Üyeleri sertifikalarının verilmesinin ardından yemeğe geçildi. FBİAD Yönetim Kurulu ve üyelerin katıldığı organizasyon, canlı müzik ve Fenerbahçe marşları eşliğinde devam etti. Bu özel organizasyon gecenin geç saatlerinde sona erdi.

 

 

 

 

Gönderiyi Paylaş
Kategoriler