Haberler:

19

İNANIYORUZ... KAZANACAĞIZ...

Tarih 16 Mayıs 2010... Süper Lig’de son hafta.. Fenerbahçe Futbol takımı son maçta aldığı beraberlikle ligi ikinci olarak bitiriyor. O son maçta, hiç bir iddiası olmayan Trabzonspor’un, sezon ortalamalarının çok üzerinde bir dirençle oynaması, aynı hafta Bursa’ya 7 as oyuncusundan eksik giden Beşiktaş’ın, Bursaspor’a yenilip diyet ödemesi hala aklımızda...

O sezonda, Fenerbahçe dışındaki hiç bir “büyük” takımın Bursaspor’u yenmediğini, diğer takımların çoğunun, Fenerbahçe ile yarışan Bursaspor‘a karşı oynadıkları “yumuşak futbol”u hepimiz hatırlıyoruz..

Tarih 15 Ağustos 2010... Fenerbahçeli futbolcular, 2010-11 sezonunun ilk maçına önceki sezon yapılan herşeyi hatırlayarak çıkıyorlar. Ve 4-0 kazandıkları Antalyaspor maçı sonrasında, “Fenerbahçe Yenilmez, Fenerbahçe Yıkılmaz” diyor ve hep bir ağızdan yemin ediyorlar : “ BU SENE ŞAMPİYON BİZ OLACAĞIZ...”

Her branşta, her sezon Şampiyonluğa oynayan Fenerbahçeli kadın-erkek basketbolcular, voleybolcular.. yapılan haksızlıkları unutmuyorlar; hepsi birden, bu yemine katılıyorlar “BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ...” Taraftarlar, her şehirde, her stadda, her salonda, her hafta haykırıyor “HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK FENER...

Gerçekten de, 2010-11 sezonu, Fenerbahçe tarihine altın harflerle geçiyor. 5 Ana dalda 5 Şampiyonluk.. Sonrası malum.. Önceki sezon Bursaspor için kurgulanan senaryonun bu kez tutmaması kendilerini çılgına çeviren ONLAR, FETÖ terör örgütü ile işbirliği içinde bir kumpas hazırlıyorlar ve Fenerbahçe’nin alnının teriyle kazandığı kupayı almaya çalışıyorlar. Sonuç ortada : Kupa hala Fenerbahçe’nin müzesinde ve atılan tüm iftiraların sahipleri “ya içeride, ya kaçak”.

BİZ FENERBAHÇELİLER.. O günleri hiç unutmadık, asla unutmayacağız.

Ve, ikinci yarıya başlarken, Fenerbahçe Futbol takımının 2017-18 sezonunu Şampiyonlukla bitireceğine, kimseden destek almadan, sadece taraftarına, futbolcusuna, voleybolcusuna, basketbolcusuna, DAMARLARINDA AKAN ASİL KANA dayanarak bunu başaracağına inanıyoruz..

ONLAR... Bilsinler ki, Fenerbahçe, her zaman yaptığı gibi, bedeli ne olursa olsun, hiç bir güce boyun eğmeyecek, kurguladıkları senaryoyu boşa çıkaracak ve oynadıkları kirli oyunları yine bozacaktır.

FBIAD

 

 

 

Gönderiyi Paylaş
Kategoriler