Haberler:

20

İZLİYORUZ...!

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Konyaspor – Beşiktaş maçı, 1-1 berabere sonuçlandı. Hakem artık kanıksadığımız üzere, müsabaka süresince takdir haklarını hep Beşiktaş lehine kullanmasına rağmen, sonraki maçta cezalı duruma düşen bir oyuncusuna verilen kart dolayısıyla, Beşiktaş camiası ayağa kalktı. Bununla da yetinmediler, asırlık Beşiktaş kulübünün yapmaması gereken fahiş ve komik bir kararla, hakemin verdiği Sarı Kart’ın iptali ve cezanın kaldırılması için Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Disiplin Kurulu’na başvurdu ( ! )

Biraz BİLGİ verelim o zaman: Konyaspor – Beşiktaş maçında, Konyaspor’un 1 golü iptal edilmiş, 3 penaltısı verilmemiş, Beşiktaş’ın aleyhine, en az 1 kırmızı kartverilmemiştir. Ama BJK, ısrarla “hatalı” olduğunu iddia ettikleri sarı kart üzerinde durmaktadır.

Bir Eskişehirspor – Fenerbahçe maçında, ağzından tek kelime çıkmamış bir Fenerbahçe oyuncusuna, rakip oyuncunun söylediği LAN sözcüğü dolayısıyla kırmızı kart verilmesi ve iki maç ceza alması sorasında kartın iptal edilmediğini Beşiktaş camiasına hatırlatmak isteriz. Buna benzer örnekler çoğaltılabilirse de tekrar etmeyeceğiz; Biz sadece Kartın iptali için itiraz eden Beşiktaş Yöneticilerine Kanun – Kural – Mevzuatı hatırlatacağız :

 

 

Gönderiyi Paylaş
Kategoriler