Haberler:

19

SIRADIŞI ANALİZ YAYINLARINA SORUYORUZ

Yayınevi Yetkilisinin dikkatine,

Yayıneviniz tarafından basımı ve dağıtımı yapılan, Sinan Kangal ve Ahmet Karagöz isimli şahıslar tarafından hazırlanan, Türkçe – Sıradışı Analiz YGS Hazırlık test kitabında bulunan bir soruda, Fenerbahçe’nin 2010 sezonu son maçı hatırlatılmakta ve 2010-2011 şampiyonluğu sorgulanarak, sınavlara hazırlanan çocuklarımıza iğrenç ve taraflı bir mesaj verilmektedir. Yayınevinizin 2012 yılında YGS Matematik Hazırlık kitabında yer verdiği yine Fenerbahçe ve Başkanı hakkında subliminal mesaj içeren sorusu hala akıllarda olup, kitap arşivlerde yerini korumaktadır.

Artık tüm kamuoyu tarafından bilinmekte olduğu gibi, 3 Temmuz 2011’de, cemaat kisvesi altında FETÖ Terör örgütüne bağlı polisler, emniyet teşkilatı, savcılar ve hakimler tarafından, uyduruk bir şike iddiasıyla Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yapılan kumpas, Türk Adaleti tarafından tespit ederek yeniden yargılama yoluna gidilmiş ve Fenerbahçe Spor Kulübü ve yöneticileri bu “şike” iftirasından aklanmıştır.

On yıllardır yurt içinde dershaneler, yurt dışında okullar vasıtasıyla genç beyinlere, kirli emellerini yerleştirmeye çalışan FETÖ terör örgütü temsilcilerinin kumpas yoluyla yapamadığını, yayınevinizin yıllardır eğitim ve test kitapları ile yapmaya çalışması endişe, şüphe ve kuşku ile karşılanmıştır.

Yayınevinizden, internet üzerinden yapılan bu kitabın satışının hemen durdurulması, kitabevleri ve dağıtım şirketlerindeki satılmamış kitapların toplanması, yeni yapılacak yayınlarda bahsi geçen soruya yer verilmemesi ve yayıneviniz resmi web sayfası ve sosyal medyada konuya ilişkin olarak resmi Özür Mesajı yayımlanmasını talep ediyoruz.

Konuya ilişkin yasal girişimler başlatılmış olup, tarafınızca alınacak aksiyonlar çerçevesinde maddi – manevi tazminat haklarımız bakidir. 

 

 

 

 

Gönderiyi Paylaş
Kategoriler